Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aukstais laiks tiek pārlaists mierīgi

Redakcija

Autors • 21.01.2014.

Burtu lielums

Ziemas spelgonis pagājušajā nedēļā pieņēmās pilnā spēkā, arī šonedēļ tiek solīts, ka aukstums saglabāsies. Šādos laikapstākļos, kā ierasts, operatīvie dienesti iesaka ievērot papildu drošību, gan atrodoties uz ielas, gan apsildot mājokļus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Madonas daļas komandieris Māris Bulders atklāja, ka iepriecinoši mierīgi ir aizvadītas šīs aukstās dienas Madonas reģionā: – Šīs dienas ir pagājušas klusi un mierīgi, netikām pat saņēmuši nevienu izsaukumu. Acīmredzot, iedzīvotāji ir kļuvuši prātīgāki un ievēro apkures ekspluatācijas noteikumus. Lielā salā mēdz būt problēmas ar pārkurināšanu, dzirksteles izlidošanu no krāsniņas un tamlīdzīgi. Jau šobrīd ir skumjš piemērs kaimiņu novadā, kur pagājušajā ceturtdienā no pārkurinātas krāsns nodega viesu nams. Tas viss ir atkarīgs no iedzīvotājiem pašiem – kā pieskata, cik ilgi kurina. Katrā ziņā tiek prognozēts, ka sals turpināsies visu šo nedēļu. Esam gatavi nepieciešamības gadījumā reaģēt.
Kopumā janvārī bijuši jau divi ugunsgrēki, kas saistīti ar skursteņu degšanu. Kaut gan gada sākums bija silts un krāsnis bija nepieciešams kurināt minimāli, Lubānā, O. Kalpaka ielā, un Madonas novada Liezēres pagastā aizdegās sodrēji dūmvados.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.01.2014.

Autore: LAURA KOVTUNA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px