Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņi atgriezušies ar diplomiem no konkursiem Rīgā.
Kā laikrakstu informē skolas direktora vietniece Ingrīda Gailīte, Latvijas mūzikas skolu jauno izpildītāju konkursā „Pūšaminstrumentu spēle" 33 flautistu konkurencē J. Norviļa Madonas mūzikas skolas 6. klases audzēkne Kate Sabīne Lasmane ieguva 1. vietu, bet 4. klases audzēkne Elīna Čeprova – 3. vietu. Par šo panākumu vislielākā pateicība skolotājam Artūram Grandānam. 6. eifonija spēles klases audzēknis Ralfs Liģeris (skolotājs Arturs Kloppe) ieguva 3. vietu. Visiem trim audzēkņiem koncertmeistare – Ija Voiniča.
Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu programmas „Vokālā mūzika – Kora klase" audzēkņu valsts konkursa „Dziedāšanā" III kārtā, kas norisinājās Rīgas Doma kora skolā, J. Norviļa Madonas mūzikas skolas 2. kora klases audzēknis Ralfs Puzāns (skolotāja un koncertmeistare Dace Kalniņa) savā grupā ieguva 4. vietu. Jāpiebilst, ka 1. vieta šajā grupā vispār netika piešķirta.
Autore: INESE ELSIŅA