Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Atvainojos par pārpratumu

Redakcija

Autors • 01.12.2015.

Burtu lielums

Atsaucoties uz 25. novembra TV raidījumā „Panorāma" parādīto sižetu par izglītības iestāžu reorganizāciju Madonā, vēlos izskaidrot sacīto, kas nepamatoti aizvainojis vairākus iedzīvotājus.

Zinot, cik nevēlama abām Madonas pilsētas vidusskolām ir apvienošana, nācās atbildēt uz jautājumu, kāpēc skolas tik ļoti negrib apvienoties. Tai skaitā nācās paskaidrot, ka ir ģimenes, kuras izvēlas 1. vidusskolu, un ir citas ģimenes, kuras izvēlas 2. vidusskolu. Un šo izvēli grūti mainīt. Taču, izraujot no konteksta tikai nelielu sarunas fragmentu, radies pārpratums. Neesmu kritizējusi nevienu skolu vai aizvainojusi skolēnus, kas tajās mācās. Taču, nepārprotami, no redzētā un dzirdētā šāds aizvainojums ir radies. Tādēļ, cienot visu skolu darbību, cienot visus Madonas iedzīvotājus, no sirds atvainojos! Un vēlreiz apliecinu, ka nav bijis nodoma izteikt kritiku vai kādu aizvainot. Lūdzu jūsu sapratni un piedošanu, lai mums visiem mierīgs un sirsnīgs Adventa laiks!

Ar patiesu cieņu, VANDA MADERNIECE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px