Klāt krāsainākais rudens mēnesis – oktobris, un tāds tas ir arī Madonas muzejā.
– Jau rīt, 18. oktobrī, pulksten 12 aicinām uz ikmēneša tikšanos ciklā „Dzīves un mākslas krāsas", – informē muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zane Grīnvalde.
– Kamēr aiz loga rudens un vēsāks laiks, atskatīsimies uz diviem ceļojumu stāstiem: Vivita Vecozola pastāstīs par gājienu pa „Santjago ceļu", savukārt Monta Cimdiņa aizvedīs stāstos uz Gruziju, daloties pieredzē un iespaidos par kāpienu Kazbeka kalnā.
Būs iespēja apskatīt muzejā esošās izstādes: „Atgriešanās mājās. Latvija-Vācija-Austrālija-Kanāda-Latvija", „Teiču un Krustkalnu dabas rezervāti", „Skolas Madonas novadā", kā arī – vēl pēdējo mēnesi – „Elektrifikācija Madonas novadā".
17.10.2017.