Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Atklāts balsojums par labākajiem mediķiem

BAIBA MIGLONE

Autors • 22.12.2014.

Burtu lielums

9. decembrī atklāts sabiedrības balsojums par 2014. gada labākajiem mediķiem „Gada balva medicīnā", ko organizē Latvijas Ārstu biedrība.

Kā informē Latvijas Ārstu biedrības mediju projektu vadītāja Sendija Burka-Šaicanova, ikviens Latvijas iedzīvotājs līdz nākamā gada 15. janvārim ir aicināts nobalsot par savu labākā mediķa kandidātu šādās nominācijās: „Gada ārsts", „Gada zobārsts", „Gada ārsta palīgs", „Gada māsa", „Gada vecmāte", „Gada farmaceits" un „Gada funkcionālais speciālists".
Šogad jau piekto reizi Latvijā norisināsies „Gada balva medicīnā", ar kuru tiks godināti mediķi par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā, ko raksturo pasākumam izvēlētais moto „Dodot gaismu, sadegu".
Iepriekšējā „Gada balvas medicīnā" balsojumā piedalījās gandrīz seši tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Arī šogad ikviens Latvijas iedzīvotājs var nobalsot par, viņaprāt, labāko veselības aprūpes speciālistu, atbildot uz pāris jautājumiem, kā arī minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu. Balsot var Latvijas Ārstu biedrības interneta mājas lapā www.arstubiedriba.lv līdz 2015. gada 15. janvārim. Lūgums ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi.
„Gada balvā medicīnā 2014" tiks godināti Latvijas mediķi 11 dažādās nominācijās. Sabiedrības balsojumam izvirzītas nominācijas, kurās nosaka Gada māsu, ārsta palīgu, vecmāti, farmaceitu, funkcionālo speciālistu, zobārstu un ārstu. Tradicionāli „Gada balva medicīnā" tiks pasniegta arī nominācijās „Gada cilvēks medicīnā", „Gada notikums medicīnā", „Gada slimnīca", „Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā". Ikviens nomināciju ieguvējs svinīgā ceremonijā saņems balvu – mākslinieka Armanda Jēkabsona kā dzīvības asnu veidotu statueti.
Jāpiebilst, ka katru gadu arī mūsu reģiona iedzīvotāji aktīvi iesaistās balsojumā, izvirzot nominācijām mūspuses mediķus, kuri ar savu ikdienas darbu ir pierādījuši, ka būtu cienīgi iegūt labākā mediķa nomināciju, bet 2008. gadā, kad „Gada balvu medicīnā" organizēja Veselības ministrija, balvu „Gada kolektīvs veselības aprūpē" saņēma Madonas slimnīca.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px