Ceturtdien, pieminot 1991. gada barikāžu 20. gadadienu, Ārlietu ministrijā tika atklāta ceļojošā fotoizstāde „Tā mēs gājām uz neatkarību".
Fotoizstāde veidota kā vēsturiski dokumentāla liecība, cenšoties hronoloģiski izsekot 1991. gada janvāra notikumu secībai, atspoguļojot pašus nozīmīgākos tā brīža Latvijas vēsturiskos momentus, kā arī veltot īpašu nozīmi cilvēku noskaņojuma un emocionālo pārdzīvojumu atspoguļojumam. Plašais fotogrāfiju klāsts atklāj ne tikai notikumus Rīgā un Latvijas reģionos, bet arī pavadošos notikumus Lietuvā un Igaunijā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.01.2011.
ILMĀRA ZNOTIŅA foto