Jau rakstījām, ka distanču slēpotājs, madonietis Raimo Vīgants ir iekļuvis veikalu tīkla „Maxima" rīkotā stipendiju konkursa „Latvijas izcilnieki 2012" pusfinālā, kategorijā „Sports un veselība", un šobrīd cīnās par iespēju saņemt galveno stipendiju Ls 1000 apmērā.
Raimo Vīgants mācās Madonas pilsētas 1. vidusskolas 6. klasē, un slēpošanas treniņus puisis sāka apmeklēt jau sešu gadu vecumā, treniņu procesu Daiņa Vuškāna vadībā nepaguris turpinādams joprojām. Jaunais sportists, līdzīgi kā daudzi citi, pieteikumu konkursam ir sūtījis arī iepriekšējos gadus, un nu žūrija ir novērtējusi viņa panākumus, kā pietiekami augstus, lai iekļautu Raimo starp deviņiem pusfinālistiem kategorijā „Sports un veselība".
Treneris Dainis Vuškāns konkursa rekomendācijas vēstulē raksta: – Raimo ir viens no labākajiem jaunajiem distanču slēpotājiem Latvijā. Būdams jaunāks par saviem konkurentiem, Raimo sacensībās spēj cīnīties ar 2 gadus vecākiem konkurentiem kā līdzvērtīgs. Treniņos Raimo mudina pārējos puišus trenēties un neizlaist nodarbības, tas liecina, ka Raimo zina, ka, cītīgi trenējoties, var sasniegt labus rezultātus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.07.2012.
Autore: RITA TURKINA
Foto no personiskā arhīva