22. maijā biznesa inkubatorā "Magnus" Madonā ieradās Amerikas Savienoto Valstu vēstniecības Latvijā Konsulārās nodaļas vicekonsule Anna Estrina un lektors Entonijs D. Vinters, lai tiktos ar jaunajiem uzņēmējiem.
– ASV vēstniecība mēģina iepazīt, kā darbojas biznesa inkubatori Latvijā, dodas izbraukumos ne tikai uz lielākajām pilsētām. Esam pabijuši Lietuvā, Igaunijā. Latvijā esam rīkojuši tikšanos ar uzņēmējiem ne tikai Rīgā, esam ielūkojušies biznesa inkubatoros arī Kuldīgā, Gulbenē, tagad – arī Madonā, – pastāstīja Entonijs D. Vinters. Viņš ir atbildīgā persona Baltijā par loģistikas jautājumiem.
Vispirms Entonijs D. Vinters, kas Amerikā māca biznesu, loģistiku, likumdošanu, vēlējās iepazīties ar Madonas jaunajiem uzņēmējiem, viņu idejām. Bija patiess prieks, ka visi jaunieši bija ar angļu valodas zināšanām un lieliski prata pastāstīt par savām biznesa idejām, kā arī iesaistīties sarunā ar lektoru.
Tikšanās laikā tika arī izspēlēta biznesa spēle, kurā vajadzēja nopirkt 3000 apelsīnu, un katrai komandai bija jāpierāda, kāpēc tieši tai ir vajadzīgs šāds pirkums. Beigās neuzvarēja neviena komanda.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.05.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto