22. martā pulksten 10 Madonas LKB otrā stāva zālē, Poruka ielā 2, visi interesenti tiek gaidīti uz semināru ,,Ārstniecības augi – veselībai".
Par semināru informē MKPC Madonas nodaļas vadītāja Mairita Bondare:
– Garā, sniegotā ziema paņēmusi daudz enerģijas, tagad jādomā, kā to atjaunot, lai mēs spēka pilni un darboties griboši sagaidītu pavasari. Te var līdzēt arī zāļu tējas. Uz Madonu ir uzaicināta lektore – Vaidavas pagasta „Silkalnu" saimniece Zeltīte Kaviere, kas audzē ārstniecības augus kopš 1993. gada un ir žurnāla „36,6° C" konsultante. Viņa pastāstīs par to, kā izmantot dabas potenciālu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ