Atskatoties uz aizejošo 2009. gadu, ar gandarījumu jāatzīmē, ka padarīto darbu un notikumu Ērgļu novadā bijis itin daudz.
Priecē gan pašvaldības iestāžu un uzņēmumu stabila darbība ierobežota finansējuma apstākļos, gan mūsu novada uzņēmēju veikums šajā sarežģītajā „ekonomiskās atdzišanas" periodā. Pašvaldībai ir izdevies šajā „dižķibeles" laikā piesaistīt līdzekļus vairākiem infrastruktūras projektiem un īstenot tos. Kā lielākie no tiem – ūdenssaimniecības rekonstrukcijas projekti Ērgļos un Liepkalnē, rekonstrukcijas darbi Ērgļu saieta namā un Sausnējas muzejā, Jumurdas saieta nama celtniecība, dabaszinātņu kabinetu modernizācija vidusskolā.
Lai arī dažubrīd šķiet, ka nākotne ir tumšā miglā tīta, esmu pārliecināts, ka šodienas ieguldījumi dos mums iespēju būt stiprākiem ekonomiskās atlabšanas laikā, ticu, ka arī „mūsu mākonim būs zelta maliņa". Jo tad, kad ir visgrūtāk, nepieciešama visstiprākā ticība gan nākotnei, gan saviem spēkiem.
Jaunajā gadā novēlu visiem saticību ģimenē, labu veselību, ticību sev un gaišākai rītdienai!
Laimīgu jauno 2010. gadu!
Autors: GUNTARS VELCIS,
Ērgļu novada domes priekšsēdētājs