Lielākā daļa Madonas rajona iedzīvotāju jau zina par Artūriņa Ivanova likteni, par ko pēdējoreiz rakstījām "Stara" šāgada 21. jūlija numurā, kad zēnam palika 5 gadiņi. Diemžēl viņš joprojām atrodas ratiņkrēslā, tomēr prieks, ka atveseļošanās process, neraugoties uz dažādiem apstākļiem, palēnām iet uz priekšu, zēnam kļūst labāk un labāk, — teic Artūra māmiņa Helēna Plāma.
Ģimene joprojām dzīvo Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju Kārklu pusē, kur par zēnu rūpes pašreiz uzņēmusies vecmāmiņa un lielākie bērni, jo Helēna strādā Rīgā, īrē tur mitekli un cenšas sapelnīt naudiņu dēliņa turpmākajai ārstēšanai.
– Vislielākais paldies Madonas rajona iedzīvotājiem, kuri mūs atbalstījuši piecu gadu garumā. Tas ir ilgs laiks gan materiālajā, gan arī pacietības ziņā visiem cilvēkiem, kas mums ir ziedojuši naudiņu. Saku paldies visiem labajiem Madonas rajona iedzīvotājiem, kas mums nesavtīgi palīdzējuši, ziedojuši, tajā skaitā Cesvaines un Madonas luterāņu draudzei, Innai Vizulei un daudziem citiem, arī tiem, kas par mums kaut aizlūguši dievkalpojumos.
Šogad mēs esam izbraukājuši Ukrainu, kur tika veikta otrā operācija kaulu deformācijas labojumos, esam bijuši uz rehabilitācijas kursu Vaivaros, un tagad jau ir saplānots viss, kas jāpaveic nākamgad, tajā skaitā – viena no pēdējām operācijām kaulu deformācijas labojumos, pēc kuras varam cerēt, ka ar ortopēdisko ierīču palīdzību bērns varētu stāties uz kājām. Bet jaunajā gadā, 4. janvārī, Artūriņam atkal jādodas uz Vaivaru rehabilitācijas centru. Diemžēl Vai-vari nebija informējuši par samaksas palielinājumu, kaut rehabilitācijas kurss jau tā bija ļoti dārgs. Nonākot tur rindas kārtībā, jāmaksā 160 latu par 24 dienu rehabilitācijas kursu.
Autore: ASTRA ZAGORSKA
AGRA VECKALNIŅA foto