Svētdien, 29. jūnijā, pulksten 11 Madonas katoļu draudzē ieradīsies arhibīskaps Jānis Pujats.
– Tā ir bīskapa ikgadējā vizitācija pie draudzes, – komentē Madonas katoļu baznīcas priesteris Rihards Rasnacis.
– 20. jūlijā Jānis Pujats viesosies Ērgļu katoļu draudzē, kur notiks baznīcas iesvētīšana, jo apritēs 10 gadu kopš Ērgļu katoļu baznīcas uzcelšanas.
Madonā arhibīskaps Jānis Pujats vadīs dievkalpojumu, kura laikā bīskaps sniegs iestiprināšanas sakramentu tiem, kas tam sagatavojušies. Pēc Sv. Mises baznīcas dārzā turpināsies dārza svētki, saviesīgas sarunas. – Bijām iecerējuši ielikt draudzes nama pamatakmeni, bet, tā kā visas formalitātes nav līdz galam sakārtotas, tas jāatliek uz vēlāku laiku, – informē Rihards Rasnacis.
Autore: INESE ELSIŅA