Veco ļaužu diena, ko atzīmējām 1. oktobrī, šķiet, sabiedrībā vēl nav īsti ienākusi kā svinama diena. Taču tikai no mums pašiem ir atkarīgs, vai aizdomājamies ne tikai par sevi, bet arī par līdzcilvēkiem, kas dzīvo mums blakām.
Par to, kā iepriecināt vecos ļaudis Madonas pansionātā, „Caritas Madona" programmas „Štābiņš" bērni sāka domāt jau laicīgi. Katram no 36 pansionātā mītošajiem sirmgalvjiem tika pagatavota maza, bet sirdsmīļa saldumu dāvaniņa. Bērni tās rūpīgi iesaiņoja, noformēja ar krāšņiem ziediņiem un personīgi arī pasniedza, jo tieši Veco ļaužu dienā devās tos apciemot.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.10.2012.
Autore: SANDRA ZARIŅA
„Caritas Madona"