Vakar grāmatnīcā „Saule" tika uzsākta skolas papīra izstrādājumu pārdošanas akcija ar mērķi atbalstīt dzīvnieku patversmes „Dzīvnieku draugs" četrkājainos iemītniekus – no katra izdarītā pirkuma divus santīmus ziedojot dzīvnieku patversmei. Akcija notiks līdz jaunā mācību gada pirmajai nedēļai – 5. septembrim.
Papildus visi akcijas pirkumu čeki virs pieciem latiem piedalīsies loterijā, kas notiks 6. septembrī, izlozējot galveno balvu – ģimenes biļeti uz Rīgas Zooloģisko dārzu.
Zīmīgi, ka nesen šajā grāmatnīcā pieklīdis jauns, skaists kaķis ar neglītām brūcēm, ko, visticamāk, nodarījis kāds neuzmanīgs autobraucējs. Sākotnēji kaķis pāris dienu baudījis pasta darbinieku labsirdību, kas runci pieņēmuši pie sevis, taču tad tas devies laimes meklējumos un nokļuvis grāmatnīcā „Saule".
– Kā tik atvērām veikala durvis, kaķis, ko esam nosaukuši par Draudziņu, pie mums ieskrēja un tā arī palika. Šeit runcis ir ļoti labi iejuties – māk iet uz kastīti, labi ēd, labprāt spēlējas gan ar mums, gan apmeklētājiem, kā arī omulīgi guļ uz paklājiņa pie durvīm, piesaistot apmeklētājus. Draudziņš ir reāls piemērs akcijai, kas tiek īstenota grāmatnīcā „Saule", un jo vairāk uzsver tās saukli „Paņem mani mājās!", – pastāstīja grāmatnīcas pārdevēja Ilvija Krēsliņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.08.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
DĀVJA VECKALNIŅA foto