E-prasmju nedēļā Swedbank arī šogad sadarbībā ar novadu bibliotēkām un pašvaldībām rīko apmācību seminārus iedzīvotājiem par internetbankas drošu lietošanu.
Swedbank jau ceturto gadu aktīvi piedalās e-prasmju nedēļā, rīkojot apmācības vairākās vietās visā Latvijā. Tajās īpaši tiek gaidīti seniori jeb pensijas vecuma interesenti, kā arī visi, kuri internetbanku vēl nelieto vai arī sākuši iepazīt tās plašās iespējas pavisam nesen.
Kā informē Swedbank preses sekretāre un eiro komunikācijas vadītāja Kristīne Jakubovska, e-prasmju nedēļā Swedbank organizēs 42 apmācību seminārus dažādās Latvijas vietās, tostarp 20. un 21. martā pulksten 14 Varakļānu, 21. martā pulksten 15 Lubānas, pulksten 13 Meirānu, bet 22. martā pulksten 11 Ērgļu bibliotēkā.
– Prasme lietot internetbanku ir būtiska ikvienam, kurš ir ieinteresēts taupīt savu laiku un naudu. To apliecina arī fakts, ka pērn Swedbank klienti, izmantojot internetbankā pieejamo iespēju automātiski apmaksāt dažādu pakalpojumu sniedzēju rēķinus, kopumā laika izteiksmē ietaupīja gandrīz 10 gadu.
Swedbank internetbankā ikviens bankas klients var pats ērti vadīt savas ikdienas finanses – apmaksāt rēķinus, plānot budžetu un iepazīties ar detalizētu konta pārskatu, veikt bezmaksas pārskaitījumus uz citiem Swedbank kontiem, pieteikt jaunus pakalpojumus un ieviest izmaiņas esošajos līgumos, kā arī izmantot 11 citu uzņēmumu e-pakalpojumus. Tajā ir iespējams saņemt individuālus piedāvājumus, sazināties ar konsultantiem un iegūt aktuālāko bankas informāciju. Būtiski, ka gadījumos, ja beidzas norēķinu kartes termiņš, internetbankā ir iespējams pieteikt atjaunotu karti un saņemt to pa pastu, – uzsver Kristīne Jakubovska.
Autore: BAIBA MIGLONE