Atzīmējot Valsts zemes dienesta (VZD) piecpadsmit gadu pastāvēšanu un Latvijas Republikas proklamēšanas 90. gadskārtu, 28. novembrī VZD Madonas birojā ieradās ģenerāldirektore Agnese Kveska, lai sveiktu ilggadējos darbiniekus.
Madonas birojā Pateicības rakstu par ilggadēju un godprātīgu darbu saņēma VZD reģionālās nodaļas Madonas biroja būvju kadastrālās uzmērīšanas speciālistes Viola Birzniece un Antonija Ieviņa, Vidusdaugavas reģionālās nodaļas Madonas biroja arhīva glabātavas arhīviste Vija Kaplere, Madonas biroja zemes ierīcības inženieres Anita Kurmīte un Marta Nagle, Vidusdaugavas reģionālās nodaļas Madonas biroja vadītājs Jānis Pīzelis un šoferis Juris Tomiņš.
Kā informēja VZD sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Miķelsone, pavisam VZD pateicības rakstus par ilggadēju un godprātīgu darbu saņēma 298 darbinieki, bet 13 VZD darbinieki 13. novembrī saņēma pateicības rakstus par īpašu veikumu un nozīmīgu ieguldījumu VZD darbā un attīstībā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto