„Amatnieku svētku 2011" noslēguma pasākums Jelgavā 19. un 20. maijā pulcēja vairāk nekā tūkstoti dalībnieku no gandrīz visām valsts arodizglītības iestādēm. Bijušo Madonas rajonu pārstāvēja Barkavas un Ērgļu jaunieši.
Ērgļu arodvidusskolas dziedātāji un ģitāristi uzstājās uz lielās skatuves Uzvaras parkā. Emocionālais tautasdziesmas „Šķērsu dienu saule tek(a)" dziedājums saviļņoja par spīti slikti apskaņotajai skatuvei. Mūsu audzēkņi un skolotāji turpināja sadziedāšanos ar Ogres un Rīgas jauniešiem līdz naktij: tik iedvesmojoši šķita paklausīties citos, parādīt sevi, apgūt jaunus ģitāras akordus… Paldies skolotājai Vitai Krūmiņai!
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.05.2011.
Autore: SANITA DĀBOLIŅA,
Ērgļu arodvidusskolas direktora vietniece