No 6. līdz 8. novembrim Ērgļos tiksies jauniešu Alfas dalībnieki no Madonas un Ludzas.
Kristīgās dzīves pamatus mūsdienīgā formā jaunieši apgūs kristīgo nometņu vietā „Ērgļa spārni". – Būs lekcijas, atpūta, arī pārgājiens, – aktivitātes Ērgļos iezīmē priesteris Rihards Rasnacis. – Nometnes noslēgums iecerēts 8. novembrī pulksten 17 Madonas katoļu baznīcā.
Autore: INESE ELSIŅA