Aizvadīta biedrības „Latvijas mazpulki" konference, kas notika 26. februārī Rīgā, Zemkopības ministrijā.
Konferencē piedalījās Madonas pilsētas 1. vidusskolas, Ļaudonas, Lubānas vidusskolas, Kusas pamatskolas mazpulku pārstāvji. Dalībniekus sveica mazpulku atbalstītāji Aivars Berķis un Ēriks Hānbergs, bet zemkopības ministrs Jānis Dūklavs savu novēlējumu bija izteicis apsveikuma vēstulē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.03.2011.
Autore: LĪGA GRĀVĪTE,
Madonas BJC metodiķe