30. novembrī Madonas novada bibliotēkā strādāja akreditācijas komisija.
Kā laikrakstu informē Madonas novada bibliotēkas direktore Imelda Saulīte, akreditācijas komisijas oficiālais paziņojums vēl jāsagaida, bet jau tagad ir skaidrs, ka Madonas novada bibliotēka tiks akreditēta uz turpmākajiem pieciem gadiem. „Šī jaunajā ēkā bija atkārtotā akreditācija, tāpēc jo vairāk vajadzēja pierādīt, kāda ir mūsu iestādes izaugsme, kā mainījies bibliotēkas darbs. Akreditācijas komisijā strādā praktiķi ar lielu pieredzi. Ļoti atzinīgi tika novērtēts darbs ar bērniem, metodiski konsultatīvais darbs, bibliotēkā notiekošās aktivitātes. Dienu iepriekš bijām publiskojuši bibliotēkas mājas lapas jauno versiju, arī tā tika vērtēta ļoti atzinīgi."
Iestādes vadītāja izsaka gandarījumu par kolektīva kopīgo darbu, jo komisija izskatīja visas iestādes struktūrvienības un visus novada bibliotēkas darba virzienus. „Esam gauži priecīgi par vērtējumu un atzinību mūsu speciālistu paveiktajam."
Autore: INESE ELSIŅA