Pirmo reizi visā Latvijā rīt, 19. septembrī, notiks Valsts pārvaldes atvērto durvju diena „Apciemo ierēdni!", kuras ietvaros durvis vērs 350 valsts pārvaldes iestāžu Rīgā un reģionos.
Pasākumu plāno apmeklēt vairāk nekā 9000 skolēnu, studentu, pensionāru, nevalstisko organizāciju pārstāvju un citi interesenti.
Valsts pārvaldes atvērto durvju dienas atklāšana paredzēta 19. septembrī pulksten 10 Ministru kabinetā. Plānots, ka Valsts pārvaldes atvērto durvju dienu atklās Ministru prezidents Ivars Godmanis, atklāšanā piedalīsies Valsts kancelejas direktore Gunta Veismane un pirmās apmeklētāju grupas – Veselavas pamatskolas un Rīgas Anniņmuižas vidusskolas – skolēni.
Pasākuma pilnu programmu var apskatīt http://www.mk.gov.lv/aktuali/Atverto-durvju-diena/.
Valsts pārvaldes atvērto durvju dienu organizē Valsts kanceleja sadarbībā ar citām valsts pārvaldes iestādēm, un pasākuma mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar valsts pārvaldes iestāžu darbu un veicināt sabiedrības līdzdalību valsts pārvaldes procesos.
Autore: INESE ELSIŅA