Pavasaris sarosījies un sabēris pa saujiņai saules un putnu dziesmas pamalēs, pa mirkļu burvībai, kas mūsu sirdīm liek pukstēt straujāk. Aizvadīti prieka un pavasara svētki.
Sagaidot Lieldienas, vēlējāmies pavasarīgās vēsmas ienest arī savā skolā. Madonas pilsētas 2. vidusskolas 3. klasē notika Lieldienu sarīkojums – integrētā diena. Ierasto mācību stundu vietā skolēni kopā ar skolotāju piedalījās interesantās tematiskajās nodarbībās.
Protams, ka viena no skaistākajām norisēm ir gatavošanās svētkiem sev un citiem par prieku, tādēļ arī sarīkojumā „Nāc, nākdama, Liela diena!" akcents tika likts uz rosību svētku noskaņas veidošanā. Katram skolēnam bija iespēja piedalīties svētku noskaņas radīšanā. Līdzīgi kā Ziemassvētkos mēs pušķojām eglīti, Lieldienās kopīgiem spēkiem izrotājām savu „Lieldienu koku".
Ar mājās nokrāsoto Lieldienu olu varēja piedalīties „Olu skaistuma konkursā", kā arī olu ripināšanas turnīros. Lai gūtu labu noskaņojumu, dažādas atrakcijas un aktivitātes piedāvāja RPIVA Pedagoģijas fakultātes 4. kursa studente Līga Miglone.
Tā kā Lieldienas ir svētki, kas tiek svinēti daudzviet pasaulē, skolotāja sniedza nelielu ieskatu, kā šos svētkus svin pie mums un kā citās pasaules valstīs. Skolotāja bija atnesusi Pūpolsvētdienas pēršanas slotiņu, kas sastāvēja no 9 koku zariņiem – priedes, egles, paegļa, no trejādiem kārkliem un trejādiem lapu kokiem – bērza, ievas, lazdas. Interesanti bija uzzināt, ka ne tikai pūpoli, bet arī visi šie žagariņi jāsasien vienā slotiņā un ar tiem Pūpolnīcā jāper cilvēki un lopi, lai būtu veseli tajā gadā.
Lieldienu maltītei piemēroti ir viegli un pavasarīgi ēdieni. Tāpēc tika nolemts, ka šoreiz tie būs gaļas salāti, uzkodas ar grauzdiņiem un krabju nūjiņām, maizītes ar desu, sieru, gurķi, tomātiem. Saldajā – augļu salāti ar putukrējumu.
Lai pagatavotu visus šos ēdienus, tika noskaidrotas nepieciešamās sastāvdaļas, katram skolēnam izlozēts pērkamais produkts, un skolotājas kopā ar skolēniem devās uz veikalu „Maxima", lai iegādātos vajadzīgo. Iepērkoties skolēni konsultējās ar skolotāju, jo katrs drīkstēja iztērēt tikai vienu latu. Kad visi bija iepirkušies, vienojāmies, ka vēl gatavosim saldo ēdienu, tāpēc, lai varētu iegādāties saldo krējumu, skolēni labprāt salika kopā pāri palikušo naudu. Atgriezušies skolā, draudzīgi griezām produktus un gatavojām izvēlētos ēdienus.
Tā kā Lieldienās uz galda ir jābūt baltam galdautam un pūpolzariem, arī mēs īpašu uzmanību pievērsām galda noformējumam. Saklājām svētku galdu, izmantojot zaļos dekorus – izplaukušus bērzu zarus. Uz galda likām dažādus apaļus ēdienus un apaļus traukus. Baudot maltīti, svarīgs process bija olu kaujas. Visiem jau gribējās, lai tieši viņa ola būtu visstiprākā, un kāds prieks bija skolēnam, kad viņam olu kaujā izdevās uzveikt skolotāju.
Neiztikām arī bez dažādām stafetēm, rotaļām un spēlēm, ticējumiem, mīklu minēšanas un olu ripināšanas. Valdīja īsts sacensību gars.
Daudz radošu domu vēlot,
3. klases audzinātāja
IVETA SAUSIŅA