Valsts prezidents Valdis Zatlers jūnijā aizsācis jaunu tradīciju – sveikt Latvijā dzimušos bērnus un tos jaundzimušos, kas tiek reģistrēti Latvijas vēstniecībās ārvalstīs. Kā pirmie Valsts prezidenta Valda Zatlera apsveikumus saņems 400 bērni, kas dzimuši jūnija sākumā dažādās Latvijas pilsētās un novados.
Līdz šim Valsts prezidents ir sveicis jubilejā Latvijas 100 gadu jubilārus, nosūtot viņiem apsveikumus. Šogad līdz jūnija beigām uz Latvijas novadiem tikuši izsūtīti 57 šādi apsveikumi.
„Latvijā tu esi ļoti gaidīts!"
Savā apsveikumā jaundzimušajiem Valsts prezidents sūta sirsnīgus laimes, enerģijas, gribasspēka un gudrības vēlējumus un novēl, lai bērns izaugtu par atbildīgu un cienījamu mūsu valsts patriotu. „Latvijā tu esi ļoti gaidīts!" apsveikumā raksta Valdis Zatlers.
Valsts prezidents uzskata, ka apsveikuma nosūtīšana katram bērnam, sveicot ar nākšanu pasaulē, ir simbolisks solis, lai ikviens jaundzimušais justos gaidīts un mīlēts Latvijā, jo katra jauna dzīvība papildina dramatiski rūkošo Latvijas iedzīvotāju skaitu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.07.2011.
Autore: BAIBA MIGLONE