15. aprīlī pirmo reizi Latvijā notiks pieredzes apmaiņas forums par skolu informatizācijas procesiem „E-klase 2011".
Forumā aicināti piedalīties vispārizglītojošo un profesionālo skolu, interešu izglītības iestāžu, izglītības pārvalžu pārstāvji no visas Latvijas.
Foruma mērķis ir pieredzes apmaiņa par skolu informatizācijas procesiem un Latvijā lielāko skolvadības sistēmu „e-klase".
Vairāk nekā pusē Latvijas skolu – 592 izglītības iestādēs – izmanto „e-klasi", un skolotājiem svarīgi ir dot iespēju dalīties savā pieredzē darbā ar „e-klasi". Bijušajā Madonas rajonā pirmie, kas uzsāka darboties ar „e-klasi", bija pedagogi Mārcienas un Kalsnavas pamatskolā. Foruma rīkotāji plāno, ka šī būs jauna tradīcija un arī turpmāk tiks rīkoti līdzīgi pasākumi, veidojot spēcīgu atbalsta un komunikācijas platformu skolotājiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.03.2011.
Autore: INESE ELSIŅA