Pēc mākslinieciskās padomes izvērtējuma publiskots to 20 dziesmu saraksts, kuras turpinās cīņu Eirovīzijas konkursa pusfinālos nākamā gadā janvārī, un šo dziesmu starpā ir arī Artūra Plīta un bijušā madonieša Sandra Vestmaņa kompozīcija „Get it started".
Dziesmu „Get it started" izpilda grupa „The 4", kuras sastāvā ir Sandris Vestmanis, Ieva Bistrova, Edgars Krūmiņš un DJ BuGaGa Project (Artūrs Plīts).
Sandris Vestmanis ir cieši saistīts ar Madonas un Cesvaines novadu, jo bērnības dienas aizvadījis tieši šeit. Sandris ir pazīstamās grupas „Bruģis" mūziķa, cesvainieša Edmunda Vestmaņa māsasdēls un šobrīd Madonā un Cesvainē iegriežas tikai ciemos, taču joprojām uzskata sevi par šejienieti un cer, ka savējie palīdzēs ar atbalstu dziesmu konkursā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.11.2011.
Autore: RITA TURKINA,
„The 4" fanu kluba vadītāja