Aizvien biežāk izskan ziņas par velosipēdu zādzībām, taču lielākajā daļā šādu gadījumu daļēja vaina jāuzņemas velosipēda īpašniekam, jo pārvietošanās līdzeklis bez uzraudzības ticis atstāts pie veikala vai nepieslēgts dzīvojamās mājas kāpņu telpā.
VP Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Ungure informēja, ka velosipēdu zādzību skaits nemazinās un katru dienu pa kādam velosipēdam tiekot nozagts. Policija aicina vēlreiz un vēlreiz iedzīvotājiem pašiem rūpēties par savu braucamrīku drošību, pieslēdzot tos speciāli paredzētajās vietās, arī aizslēgt gan šķūnīšus, gan citas saimniecības ēkas vai palīgtelpas, kurās tiek glabāti velosipēdi nakts laikā, kā arī aizvērt daudzdzīvokļu māju kāpņu telpu ārdurvis (protams, arī šajā gadījumā velosipēds ir jāpieslēdz pie kāpņu margām).
Policija nepārtraukti strādā pie pasākumu kompleksa, lai mazinātu šīs zādzības.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.08.2011.
Autore: RITA TURKINA
OĻĢERTA SKUJAS foto