7. martā Madonā viesojās Latvijas Televīzijas 1. programmas raidījuma "Eirobusiņš" komanda kopā ar Ansi Bogustovu. Raidījums "Eirobusiņš" Latvijas Televīzijas 1. programmā būs redzams 25. martā pulksten 19. Pārraides laikā būs arī neliels konkurss, kur pirmais pareizās atbildes ziņotājs saņems ļoti interesantu balvu.
Raidījuma misija ir veiksmīgu Eiropas Savienības ieviesto projektu rezultātu atspoguļošana. Šoreiz raidījuma tēma bija veselīgs dzīvesveids. Kā tēmai piemērota veiksmes stāsta vieta tika izvēlēta Madonas slēpošanas bāze "Smeceres sils", kur aktīvās atpūtas pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai pagājušajā gadā tika ieviesti divi ES projekti.
Viens no tiem bija Madonas novada pašvaldības Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības projekts, kura rezultātā tika iegādāta moderna sniega sagatavošanas tehnika – sniega lielgabali un retraks. Otrs bija sporta biedrības "Savējie M" realizētais Madonas novada fondā iesniegtais un Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai LEADER programmas ietvaros atbalstītais projekts, kura rezultātā tika uzbūvēta slēpju nomas ēka. Slēpošanas inventārs tika iepirkts jau pērngad. Uz tikšanos ar raidījuma veidotājiem bija ieradies Madonas BJSS direktors Voldemārs Šmugais, sporta biedrības "Savējie M" pārstāvji Juris Borovikovs un Gints Jubelis, kā arī slēpotāji Rinalds Kostjukovs un Mārcis Jakovičs. Vizītes norisi koordinēja šīs ziņas autore.
Autore: SANITA SOMA,
Madonas novada pašvaldības
TIC vadītāja