Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Vērtē Rīgas Dinamo sniegumu

Redakcija

Autors • 19.11.2010.

Burtu lielums

Trešdien Rīgas „Dinamo" ar spēli Ufā pret „Salavat Julajev" atsāka smago izbraukuma sēriju Kontinentālajā hokeja līgā.

Pirms KHL pārtraukuma Rīgas „Dinamo" bija aizvadījis 23 spēles, iegūstot 34 punktus, kas nodrošināja 7. vietu Rietumu konferences kopvērtējumā. Sporta komentētāji, novērtējot dinamiešu sniegumu, ir atzinuši, ka iemesla nav ne eiforijai, ne arī panikai. Viedokli, kā vērtē Rīgas „Dinamo" sniegumu, lūdzu izteikt Madonas novada pašvaldības sporta organizatoru Māri Gailumu.

Skatos gan LTV7, gan klātienē

– Šī Rīgas dinamiešiem ir jau trešā sezona, kopš viņi spēlē KHL, un pirmais posms, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, ir visveiksmīgākais, bet, protams, svarīgākais jau vienmēr ir galarezultāts. Pagājušās sezonas sākumā dinamieši piedzīvoja daudzus smagus zaudējumus, un brīžiem situācija šķita pat bezcerīga, bet sezonas noslēgumā Rīgas „Dinamo" spēlēja izslēgšanas spēlēs un kopvērtējumā izcīnīja augsto 8. vietu. Tas ir labs sasniegums, ņemot vērā, ka konkurence KHL ir spēcīga, – uzskata Māris Gailums. – Cerams, ka arī šī sezona dinamiešiem būs ne mazāk veiksmīga un viņi neiekritīs kādā smagu zaudējumu sērijā. Par to, ka kāpumam seko kritums un otrādi gan nav jābrīnās. No tā augsta līmeņa mačos nevar izvairīties, sportisti taču visu laiku nevar būt formā. Tas pats ir arī citos klubos un citās hokeja līgās, tai skaitā Kanādā NHL. Tur arī hokejisti vienādi augstā līmenī neaizvada visas sacensības, jo acīmredzot ir jāgatavojas arī izslēgšanas spēlēm, jāuzlabo fiziskā sagatavotība, lai veiksmīgi aizvadītu visu hokeja sezonu kopumā. Taču, tiklīdz palielina fizisko slodzi treniņos, kārtējās spēlēs hokejistiem ir mazāk spēka. Katrā ziņā biznesa projekts, izveidojot Rīgas „Dinamo" komandu, ir veiksmīgs. „Dinamo" spēles KHL skatos gan LTV7, kas nodrošina translāciju gan no „Arēnas Rīga", gan no izbraukuma spēlēm, gan arī esmu skatījies un līdzi jutis dinamiešiem klātienē. Domāju, ka šajā sezonā uz „Arēnu Rīga" aizbraukšu vēl, lai noskatītos vēl kādu spēli.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px