Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Rīgas „Dinamo” nākotne

Redakcija

Autors • 01.08.2014.

Burtu lielums

Jūlija vidū par Latvijas hokeja izlases galveno treneri tika apstiprināts kādreizējais valstsvienības uzbrucējs Aleksandrs Beļavskis. Izskatās, ka arī negaisa mākoņi virs Rīgas „Dinamo" vismaz uz gadu ir izklīduši. Viedokli par hokeja izlases jauno treneri un Rīgas „Dinamo" nākotni lūdzu izteikt hokeja spēles zinātājus – Madonas novada pašvaldības sporta darba organizatoru Māri Gailumu un Madonas novada domes deputātu Rihardu Saulīti.

Vairāk pazīstam kā hokejistu
– Īstenībā man vēl nav komentāru. Aleksandru Beļavski atceros kā vienu no spilgtākajiem Latvijas hokeja izlases uzbrucējiem. Domāju, daudzi vēl nav aizmirsuši viņa slaveno pirueti, kad ripa vārtos tika iesista apgriezienā, un tas viņam izdevās ne reizi vien. Turpretī kā treneris viņš ir maz pazīstams un neesmu arī redzējis viņa trenētās Krievijas Jaunatnes hokeja līgas baltkrievu vienības spēli. Bet droši vien, trenējot Latvijas hokeja izlasi, viņš ieviesīs arī kādas jaunas izmaiņas, – uzsver Māris Gailums.
– Attiecībā uz Rīgas „Dinamo" jācer, ka visas problēmas atrisināsies un komanda tiks nokomplektēta ar spēcīgiem spēlētājiem. Cerams, ka Rīgas dinamieši arī šajā sezonā hokeja līdzjutējus iepriecinās ar saturīgu, interesantu spēli un skaistām uzvarām. Rīgas „Dinamo" jau no padomju laikiem, kad PSRS čempionātos itin bieži uzvarēja turnīra favorītus, tieši ar to arī asociējas. Cerēsim, ka tā būs arī KHL jaunajā sezonā.

Nav sliktākais variants
– Manuprāt, Aleksandrs Beļav­skis nav sliktākais variants. Palasot viņa komentārus pēc apstiprināšanas izlases trenera amatā, var just, ka viņš patiešām vēlas strādāt no visas sirds un darīt visu, lai izlases sniegums būtu ar pozitīvu zīmi. Taču daudz jau būs atkarīgs no tā, kā viņš sastrādāsies ar komandas spēlētājiem. A. Beļavskis bija labs spēlētājs, kas vienmēr ir cīnījies Latvijas hokeja izlases labā, un, cerams, viņš būs tikpat labs arī treneris, – akcentē Rihards Saulītis. – Runājot par Rīgas „Dinamo" nākotni, jāatzīst, ka sports par daudz ir aizgājis naudas virzienā. Nav finansējuma – nav arī komandas. Diemžēl nauda ir kļuvusi par noteicošo. No finansējuma ir atkarīgs, cik stipra būs komanda, kādi spēlētāji tajā spēlēs, un tikai pēc tam var runāt par patriotismu. Cik var saprast, nepieciešamā nauda Rīgas „Dinamo" vismaz nākamajai sezonai KHL ir sakasīta. Lai kā Juris Savickis tiek kritizēts, bet, ja viņam zudīs interese par hokeju, diez vai mums nākotnē būs iespēja just līdzi Rīgas dinamiešiem. Kaut kā citus šajā sponsorētāju strīpā jau nemana. Protams, mūsu noskaņojums pret Krieviju, it sevišķi šobrīd, nav tas labākais, bet droši vien finansējumā, kas nodrošina rīdzinieku dalību KHL, daļa tāpat ir arī Krievijas naudas, un tas ir jāņem vērā vai par to atklāti jārunā.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px