Bērnu un ģimenes lietu ministrija sagatavojusi noteikumu projektu, kas ar nākamo gadu skolēniem pusdienās liegs pasniegt frī kartupeļus, tāpat kā piedevas ēdienam – arī kečupu un majonēzi. Viedokli par iecerētajām izmaiņām lūdzu izteikt Murmastienes pašvaldības vadītāju M. Vilkaušu un bērnudārza „Saulīte" vadītāju, pilsētas domes deputāti D. E. Ābolu.
Esmu pret frī kartupeļiem
– Principā es atbalstu šo iniciatīvu. Esmu ļoti pret frī kartupeļiem, un acīmredzot arī kečupa un majonēzes lietošana veselību neuzlabo. Bail pat domāt, kā šie un citi neveselīgie produkti ietekmēs mūsu bērnu veselību. Droši vien bez sekām tas nepaliks, tas jau tagad ir redzams, – uzsver Modra Vilkauša. – Apsveicama ir vēl viena iecere – ar nākamo mācību gadu sākt pakāpenisku bezmaksas pusdienu ieviešanu sākumskolas klasēs. Mūsu pašvaldība to ir jau izdarījusi, negaidot, kamēr valdība sāks pildīt šo solījumu, jo tā nav pirmā reize, kad kaut kas tāds tiek solīts. Kopš 1. janvāra Murmastienes pamatskolā bezmaksas pusdienas nodrošinām visu klašu skolēniem, un tas pašvaldībai izmaksā aptuveni 500 latu mēnesī. Pusdienas pie mums ir ļoti garšīgas, bet frī kartupeļi gan netiek piedāvāti – vismaz par to neesmu ne no viena dzirdējusi. Domāju, bērnu veselībai siltas pusdienas nāk tikai par labu un, protams, skolās lielāka uzmanība jāpievērš arī veselīgas pārtikas popularizēšanai.
Ne tik viennozīmīgi
– Jau tagad frī kartupeļus kā piedevu gaļas vai zivju ēdieniem mēs nepiedāvājam. Arī majonēze netiek izmantota, jo varbūt tāpēc, ka šī ir pašvaldības iestāde, mūs samērā bieži pārbauda gan Pārtikas un veterinārais dienests, gan Veselības aģentūra un pārliecinās, cik veselīgus ēdienus piedāvājam bērniem un skolēniem. Attiecībā uz frī kartupeļiem – pēdējā laikā gan mēs tos cepam, bet piedāvājam bērniem tikai bufetē, turklāt jau sasvērtus paciņās. Vai arī to aizliegs, nezinu, bet mans viedoklis ir šāds, ka to nevajadzētu darīt, – iecerētās izmaiņas neviennozīmīgi vērtē Daiga Elga Ābola. – Labāk lai skolēns paēd kartupeļu salmiņus, nevis visu dienu dzīvo neēdis. Ne jau frī kartupeļos kā tādos ir lielākais ļaunums. Daudz taču atkarīgs no pagatavošanas veida. Ja to dara no svaigiem, Latvijā audzētiem kartupeļiem, kurus strēmelītēs sagriež tikai pirms cepšanas un necep pārkarsētā, jau vienreiz izmantotā eļļā, tad tos (protams, nepārforsējot) var lietot. Domāju, mums ir daudz svarīgākas problēmas, kuras risināt vajadzētu vispirms un tikai pēc tam ķerties pie kartupeļiem.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA