Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Par sabiedriskā transporta tarifiem

Redakcija

Autors • 27.06.2008.

Burtu lielums

Ar 1. jūliju izmaiņas sagaida sabiedriskā transporta lietotājus tālsatiksmes maršrutos. Satiksmes ministrijas pakļautībā esošā Autotransporta direkcija braukšanas biļetes cenā ieviesusi 40 santīmu iekāpšanas maksu un noteikusi tarifu 2,2 santīmi par nobraukto kilometru.

Cik ļoti šīs izmaiņas skars jūsu pašvaldībā dzīvojošos, vakar vaicāju Bērzaunes un Murmastienes pašvaldību vadītājām Vinetai Lambertei un Modrai Vilkaušai.

Būs pretējais efekts

– Mūsu puses cilvēki, tostarp arī skolēni, ļoti labprāt izmantoja Jēkabpils autobusu, jo tas kursē izdevīgā laikā, bet tagad, manuprāt, situācija mainīsies, – spriež Vineta Lamberte. – Ja par to, lai brauktu pāris pieturu, teiksim, no Madonas līdz Sauleskalnam, būs jāmaksā 70 santīmu, tas tomēr ir par traku. It īpaši šodien pie mūsu dzīves dārdzības un saspīlētajām cenām veikalos, ja vēl par ceļu tik daudz jāmaksā, es domāju, cilvēki vienkārši tālsatiksmes autobusu pārvadājumus neizmantos. Varbūt, veicot lielu attālumu (teiksim, uz Rīgu braucot), to tā nejūt, bet, ja jābrauc tikai dažas pieturas, cilvēki tomēr ar to rēķināsies un centīsies izmantot vietējo maršrutu autobusus. Līdz ar to, iespējams, notiks pretējais process – ienākumi tālsatiksmes autobusiem nevis palielināsies, bet samazināsies, protams, ja kaut ko neizdomās arī vietējiem pārvadājumiem. Taču transporta pakalpojumi ir nepieciešami ikvienam lauku cilvēkam. Nu kaut kā pie tā daktera vai uz veikalu ir jātiek, jo ne jau visiem ir mašīnas, kas arī ir ļoti dārgi un visu laiku jārēķina, vai sanāks degvielai.

Varbūt pat nāksies slēgt

– Šīs izmaiņas, protams, skars arī mūsu pagasta iedzīvotājus, jo daudzi izmanto Viļānu autobusu, tāpat maršrutu Zilupe-Cēsis. Mēs jau te spriedām ar pārvadājumu firmām, ka var notikt pat tā, ka nāksies vienu otru starprajonu maršrutu slēgt, jo cilvēki vienkārši to neizmantos. Ja vēl līdz Madonai jābrauc, turpretī, ja tepat dažas pieturas līdz Varakļāniem vai Barkavai, tad izdevīgāk braukt ar vietējo maršrutu autobusiem. Tā noteikti ir tāda politika, lai atkal kaut ko optimizētu, – atzīst Modra Vilkauša. – Šobrīd pārvadātājiem, neraugoties uz to, ka ir grūts laiks, dotācijas nav iedotas pilnā apmērā, tomēr stāvoklis ir nedaudz uzlabojies, to atzīst arī mūsu rajona pasažieru pārvadātāji. Taču tālsatiksmes pārvadājumiem šis būs nopietns pārbaudījums. Skaidrs, ka cilvēki pārdomās, vai braukt tās pāris pieturas ar tālsatiksmes autobusu un maksāt papildus 40 santīmu vai pielāgoties vietējiem maršrutiem. Manuprāt, pareizākais tomēr bija ar dotācijām pilnā mērā segt zaudējumus, nevis kārtējo reizi pasliktināt lauku iedzīvotāju dzīves līmeni.

Autore: BAIBA MIGLONE


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px