Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Madonas pilsētai 82. dzimšanas diena

Redakcija

Autors • 07.06.2008.

Burtu lielums

Šodien, 7. jūnijā, Madona svin savu dzimšanas dienu. Notiek pilsētas svētki, Uzņēmēju dienas, uz Madonas pilsētas 1. vidusskolas simtgadei veltītajiem pasākumiem ieradīsies tās absolventi, tagadējie un bijušie skolas darbinieki.

Kā uz Madonas pilsētas svētkiem raugās kaimiņu pašvaldību vadītāji, ko novēl nākamajai lielā novada galvaspilsētai – Madonai – tās 82. gadskārtā, to jautāju Liezēres un Dzelzavas pašvaldību vadītājiem Jānim Sirmajam un Elmāram Vaskim.

Bez laukiem nav pilsētas!

– Sauli, ziedus un daudz, daudz smaidu Madonai! Lai lepnums par to neļauj nomest papīru, pielipināt košļeni pie bruģa un samīdīt dīgstošā zieda asniņu, – novēl Liezēres pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Sirmais. – Esiet lepni par savu pilsētu, bet atcerieties, ka bez laukiem nav pilsētas. Tagad, kad pavisam drīz būsim Madonas novadā, pilsētai būs jāuzņemas divtik liela atbildība par lielā novada likteni. Šajā svētku reizē gribu atgādināt Māras Svīres teikto: „Mums nebūs māju, iekams tās nesakopsim. Mums nebūs brīvas Latvijas, iekams nesakopsim sevi."
Daudz laimes dzimšanas dienā, Madona!

Lai piepildās visas ieceres!

– Tā, nenoliedzami, ir laba tradīcija katru gadu rīkot pilsētas svētkus, it īpaši, ja tas sakrīt ar tik nozīmīgām jubilejām kā Madonas pilsētas 1. vidusskolas simtgade, kurai veltītos pasākumus acīmredzot apmeklēs arī daudzi dzelzavieši, kas savulaik ir beiguši Madonas 1. vidusskolu, – uzsver Dzelzavas pagasta padomes priekšsēdētājs Elmārs Vaskis. – Dzelzaviešu vārdā novēlu visiem madoniešiem skaistus pilsētas svētkus, bet Madonai arī pēc novada izveidošanas kā galveno prioritāti novēlu saglabāt izglītību, lai novada bērniem nevajadzētu doties mācīties uz citiem novadiem. Lai Madonas skolas vidusskolas klasēs piepildītu zinību alkstoši skolēni no visiem tagadējiem pagastiem. Lai iespējas iegūt labu izglītību Madonas novadā nesamazinātos, bet vērstos plašumā. Lai izdodas rast finansējumu Madonas Valsts ģimnāzijas piebūves celtniecībai, jo tajā jau tagad mācās skolēni no visām potenciālā Madonas novada pašvaldībām, kā arī atrisināt jautājumu par Madonas slimnīcas jaunā korpusa celtniecību jeb – citiem vārdiem – Madonas pašvaldībai novēlu nākamajos gados īstenot visos projektos ietvertās idejas un ieceres!

Autore: ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px