Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Latvijas hokejistu sniegums pirmajās spēlēs

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 16.05.2019.

Burtu lielums

No 10. līdz 26. maijam Slovākijā norisinās pasaules čempionāts hokejā. Viedokli par Latvijas hokejistu sniegumu pirmajās spēlēs, tāpat prognozi lūdzu izteikt Madonas novada domes priekšsēdētāju Agri Lungeviču un Madonas novada domes deputātu Valentīnu Rakstiņu.

Viena no labākajām
– Šogad mūsējie spēlē ļoti labi. Ir redzams arī trenera rokraksts, un viņa ļoti pozitīvais pienesums atspoguļojas arī rezultātā. Tas ir viens, ko nevar nepamanīt, bet otrs – ir ļoti motivēti spēlētāji, kuriem, manuprāt, ir liela vēlme spēlēt Latvijas izlasē, jo viņi tic, ka nespēlē tikai par palikšanu A grupā, bet kā minimums reāli cīnās par ceturtdaļfinālu. Tas viņos ir iekšā un atspoguļojas arī spēles kvalitātē, ir pavisam cita atdeve un cīņasspars. Tā ka šī ir viena no labākajām izlasēm, kas mums beidzamajos gados ir bijusi, – uzskata Agris Lungevičs.
– Protams, vēl jau čempionāts nav beidzies un jānospēlē vairākas grūtas spēles, bet komandas gars, taktika ir līmenī. Es gribētu domāt, ka mēs kādam no līderiem vēl iekodīsim vai būsim tuvu tam, jo spēlētājiem motivācijas pietiek. Attiecībā uz nākamajiem pasaules čempioniem – kad skatījos Slovākijas spēli ar Kanādu, šķita, ka slovāki šajā čempionātā var izdarīt brīnumus, bet pēc spēles ar Vāciju sliecos domāt, ka tomēr ne. Lielākas izredzes uzvarēt šajā čempionātā drīzāk ir Krievijai. arī Kanāda var ieskrieties, tāpat Zviedrija. Tā ka cerēsim uz kādu foršu pārsteigumu, varbūt pat Latvijas hokeja izlases izpildījumā.

Var patīkami pārsteigt
– Pasaules čempionātu hokejā, protams, skatos. Esmu redzējis arī visas Latvijas izlases spēles. Kā katru gadu, mums ir ne tikai cerības, bet arī reālas iespējas iekļūt nākamajā kārtā. Vienīgi pārējās valstu komandas pārāk labi spēlē, – atzīst Valentīns Rakstiņš. – Taču A grupā paliksim noteikti, bet, manuprāt, vēl ir iespēja izrauties un mūsējie mūs var patīkami pārsteigt. Bet to, ka minimums ir izpildīts, var jau tagad apgalvot par visiem 100 punktiem. Katra ziņā mūsējie ir malači.
Mums ir veicies arī ar treneri – kanādieti Bobu Hārtliju, kas līniju notur stabili jau vairākus gadus. Vienīgi žēl, ka neizdevās izcīnīt vismaz punktu spēlē ar Šveici, kas ir viena no galvenajām mūsu sāncensēm ceļā uz ceturtdaļfinālu. Nedaudz pietrūka veiksmes, bet tā jau sportā mēdz notikt, bet mūsējo līdzšinējo sniegumu vērtēju kā ļoti labu. Prognozēju arī interesantu pasaules čempionāta izskaņu. Teorētiski par čempioniem varētu kļūt Krievija, bet arī Zviedrijai ir ļoti spēcīga izlase.


17.05.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px