Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

KHL Cerības kauss

Redakcija

Autors • 22.03.2013.

Burtu lielums

Rīgas „Dinamo" trešdien, Habarovskā izšķirošajā, ceturtajā, spēlē uzvarot vietējo „Amur", izcīnīja KHL Cerības kausu. Viedokli lūdzu izteikt Madonas novada domes deputātu, Madonas pilsētas 2. vidusskolas direktoru Valentīnu Rakstiņu un deputātu Rihardu Saulīti.

Stiprākie starp vājākajiem
– Esmu vienisprātis ar Indraši, kas ir atzinis, ka sezona izgāzusies, bet vismaz beigās kaut kas ir izcīnīts. Katrā ziņā īpaši lepoties nav ar ko, ja nu vienīgi ir iegūts papildu finansējums komandai. Bet, protams, izcīnot kausu, vismaz esam parādījuši, ka esam stiprākie starp vājākajiem. Šogad Rīgas „Dinamo" spēkos atšķirībā no iepriekšējām sezonām tomēr nebija iekļūt izslēgšanas spēlēs, sastāvs nebija tik spēcīgs, – uzskata Valentīns Rakstiņš.
– Savukārt jaunajiem hokejistiem bija lielākas iespējas sevi parādīt un gūt spēļu pieredzi. Varbūt tas pavērs viņiem ceļu uz Rīgas „Dinamo" sastāvu nākamajā sezonā. Attiecībā uz treneri domāju, ka A. Ābolam ir jāļauj turpināt iesākto, ja jau viņš spēja mobilizēt komandu sezonas noslēgumā. Nav jēgas pieņemt jaunu treneri un pēc tam sezonas vidū, redzot, ka treneru maiņa cerības nav attaisnojusi, to nomainīt. Tad jau labāk, lai strādā līdzšinējais treneris, bet, ja netiek galā, tikai tad meklēt jaunu.

Loģisks iznākums
– Vismaz savs prieciņš sezonas noslēgumā mums ir ticis. Tas gan ir loģisks iznākums, jo Rīgas „Dinamo" tomēr bija stiprākā komanda to vidū, kuras cīnījās par jaunizveidoto Cerības kausu, un kļuva par tā pirmo ieguvēju. Taču kopumā šo sezonu, atskatoties uz dinamiešu startu, par veiksmīgu nosaukt nevar. Kā jau to varēja prognozēt, neattaisnojās arī trenera maiņa. Tā taču nemēdz būt, ka galvenajam trenerim un trenera palīgam ir atšķirīgi uzskati par komandas sagatavošanu turnīram, spēļu taktiku utt., parasti viņi strādā tandēmā, – uzsver Rihards Saulītis. – Manuprāt, galvenajam trenerim vajadzēja ļaut nostrādāt visu sezonu. Tad varbūt mūsējiem izdotos iekļūt izslēgšanas spēlēs, kā tas bija iepriekšējos gados, kad arī šķita, ka vilciens ir aizgājis. Bet mums jau bija tas „lielais plāns" – izcīnīt Gagarina kausu… Kauss tagad mums ir, tikai cita līmeņa, bet arī par to mums ir prieks, kaut gan īstenībā esam aizvadījuši vienu no vājākajām sezonām KHL. Rīgas „Dinamo" tagad ir jāmeklē jauns treneris, jāpiesaista spēcīgi hokejisti, tādi, kādi no komandas ir aizgājuši, kaut gan arī viņi šajā sezonā, spēlējot citās KHL komandās, nemaz tā nespīdēja un dažkārt pat vairākas spēles pēc kārtas netika laukumā.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px