20. oktobrī reģistrēta informācija, ka astoņos vakarā Madonā, Gaujas ielā, kāds autovadītājs uzbraucis gājējai, 1953. gadā dzimušai sievietei, kas ar kājas traumu nogādāta slimnīcas ķirurģijas nodaļā. Automašīnas vadītājs pēc notikušā nevis sniedzis palīdzību cietušajai, bet gļēvi aizbraucis no notikuma vietas.
Tomēr, pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, automašīnu izdevies noskaidrot. Tagad par notikušo uzsākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā tiks noskaidroti visi notikušā apstākļi.
Policija izsaka vislielāko paldies iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi pret notiekošo un ne tikai palīdzēja cietušajai sievietei, bet bija pietiekami vērīgi un sniedza policijai informāciju, kas noderēs tālākajā izmeklēšanā. Policija atgādina, ka bez iedzīvotāju atbalsta ir daudz grūtāk strādāt, un izsaka cerību, ka arī turpmāk šādu un līdzīgu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā un lietas apstākļu noskaidrošanā varam paļauties uz iedzīvotāju atsaucību un godaprātu.
Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore