Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ugunsgrēks mājā paņem saimnieka dzīvību

Redakcija

Autors • 16.02.2012.

Burtu lielums

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma informēja par 10. februāra pusnaktī saņemto informāciju, ka ugunsgrēks 90 kvadrātmetru platībā izcēlies kādā dzīvojamajā mājā Ošupes pagastā. Notikuma vietā miris mājas iedzīvotājs, 1947. gadā dzimis vīrietis. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Madonas daļas komandieris Gints Ilva pastāstīja: – Ugunsgrēks bija izcēlies naktī, un, acīmredzot, tas bija samērā vēlu pamanīts, jo, lai gan ugunsdzēsēji ātri un operatīvi ieradās notikuma vietā, māja jau dega pilnā platībā un gandrīz viss jumts bija iebrucis. Gultasvietā tika atrasts miris vīrietis, visticamāk, mājas saimnieks. Pagaidām var uzskatīt, ka ugunsgrēks izcēlies krāsns dēļ.
Viņš arī atklāja, ka turpat Ošupes pagastā iepriekšējā dienā ugunsgrēks dzēsts arī kādā dzīvoklī, kur uz krāsns bija samestas lupatas. Savukārt, kopš nedēļas sākuma, kad iestājies salīdzinoši siltāks laiks, ugunsgrēku kļuvis jūtami mazāk –
pirmdien nav bijis neviena izsaukuma.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px