Pagājušajā nedēļā visu Latviju pāršalca ziņas par šokējošu noziegumu, kas 7. septembra rītā pastrādāts uz autoceļa Madona-Gulbene. Aizdomās par 37 gadus vecas sievietes noslepkavošanu un viņas automašīnas aizdedzināšanu tika aizturēts kāds jau iepriekš par dažādiem noziegumiem tiesāts Gulbenes novada iedzīvotājs.
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse informēja: – Svētdienas, 7. septembra, rītā Gulbenes policijā tika saņemta informācija par degošu vieglo automašīnu uz kāda vietējas nozīmes ceļa Daukstu pagastā. Skaidrojot notikušā apstākļus, policijai radās aizdomas, ka, iespējams, noticis noziedzīgs nodarījums, jo, pēc aculiecinieku sniegtās informācijas, automašīna aizdedzināta. Tāpat tajā dienā policijai tā arī neizdevās ne atrast, ne sazvanīt nodegušās automašīnas īpašnieci. Tika uzsākti operatīvās meklēšanas pasākumi, un jau pirmdien, 8. septembrī, aizdomās par automašīnas nodedzināšanu tika aizturēts kāds 27 gadus vecs Gulbenes novada iedzīvotājs, kurš jau iepriekš vairākkārt tiesāts par dažādiem mantiskiem noziegumiem. Šķetinot notikušā gaitu, policija noskaidroja, ka automašīnas aizdedzināšanas iemesls, visticamāk, bijis mērķis slēpt iepriekš izdarītas slepkavības pēdas.
Pļašāk lasiet laikrakstā STARS 16.09.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA