Saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka saņemts izsaukums uz kādu privātmāju Sarkaņu pagastā, kur atrasts asinīm noplūdis cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, mediķu brigāde konstatējusi 1962. gadā dzimuša vīrieša, Sarkaņu pagasta iedzīvotāja, nāvi. Vīrietim rokās bijusi bise ar uz augšu vērstu stobru.
Pirmatnējā notikuma vietas apskate liecina, ka notikusi pašnāvība. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un līķis nogādāts tiesu medicīniskās ekspertīzes veikšanai.
Sarkaņu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Simtnieks komentēja, ka notikušais ir patiesa traģēdija: – Cilvēka aiziešana no dzīves jebkurā gadījumā ir skumja, bet šī nāve ir traģiska. Zvanu par šo gadījumu saņēmu piektdien vēlā pēcpusdienā, darbiniekam bija jāaizbrauc arī izšķūrēt sniegu pie mājas, lai varētu piebraukt mediķi un policija. Māja, kurā istabiņa bija arī nelaiķim, nebija pārāk apdzīvota, vairāk iedzīvotāju tajā uzturas nedēļu nogalēs. Vīrietis bija pašos spēka gados, vēl pat nebija sasniedzis 50 gadu vecumu. Savulaik viņš spēlēja teātrī, bija māksliniecisks pēc būtības. Pastāvīgas darbavietas viņam nebija, bet gan strādāja kā pašnodarbinātais – taisīja visu ko no koka.
Pagasta pārvaldes vadītājs gan neizteica versijas, kāpēc vīrietis būtu varējis šķirties no dzīves, jo problēmu nomākts ikdienā viņš neesot šķitis.
Autore: LAURA VOITIŅA