30. janvārī
Pulksten 6.12 Madonas novada Madonā pa Veidenbauma ielu 1994. gadā dzimis vīrietis, būdams 1,59 promiļu lielā alkohola reibumā, vadīja automašīnu BMW. Noformēts administratīvais protokols.
Pulksten 9.50 Varakļānu novada Varakļānu pagastā uz autoceļa Madona-Varakļāni 1967. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Iveco ar piekabi, neizvēlējas drošu braukšanas ātrumu atbilstoši ceļa segumam un laika apstākļiem, tādējādi nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Bojāta automašīna.
1. februārī
Pulksten 0.50 Madonas novada Bērzaunes pagastā, autoceļa Sauleskalns-Mārciena 1. km, 1963. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Volvo FH 480 sakabē ar piekabi, netika galā ar automašīnas vadību, auto saslīdēja un aizšķērsoja ceļa braucamo daļu. Pulksten 4 ceļš tika atbrīvots.
Informāciju sagatavoja: ILZE UNGURE,
VP PP PULB Vidzemes grupas galvenā speciāliste