Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 22. līdz 27. jūlijam

Redakcija

Autors • 31.07.2010.

Burtu lielums

22. jūlijā
Sarkaņu pagastā, autoceļa Gulbene – Madona 2. km, 1983. gadā dzimis Dobeles novada iedzīvotājs 0,67 promiļu reibumā stūrējis automašīnu MAZDA 626.

23. jūlijā

Madonā konstatēts, ka 1947. gadā dzimis vīrietis savā dzīvesvietā uzglabā un realizē nelegālas izcelsmes alkoholiskos dzērienus.

24. jūlijā

Ērgļos, Parka ielā, 18 gadu vecumu sasniedzis jaunietis, vadot motorolleru, nav izvēlējies atbilstošu braukšanas ātrumu, nobraucis no ceļa braucamās daļas un ietriecies telefona stabā. Motorollera vadītājs miris negadījuma vietā.

Ērgļos, Rīgas ielā, apturēta automašīna VW GOLF. To 0,67 promiļu reibumā vadījusi 1988. gadā dzimusi Ērgļu pagasta iedzīvotāja.

Ērgļos, Rīgas ielā, automašīnu AUDI 1,95 promiļu alkohola reibumā un bez vadīšanas tiesībām vadījusi 1978. gadā dzimusi Ērgļu iedzīvotāja.

Dienas laikā Mārcienas pagastā kaimiņš nopļāvis kāda vīrieša īpašumā esošos apstādījumus. Zaudējumi cietušajam – 300 latu.

Nakts laikā Lazdonas muižā atlauzts logs, iekļūts telpās un nozagtas dažādas sadzīves mantas.

25. jūlijā

Ērgļu pagastā uz autoceļa
Ērgļi – Koknese automašīnu FORD TRANSIT 1,76 promiļu alkohola reibumā vadījis 1959. gadā dzimis vīrietis.

Cesvainē, Estrādes ielā, 1991. gadā dzimis jaunietis 1,37 promiļu alkohola reibumā vadījis automašīnu AUDI 80.

Madonā, Saules ielā, 1983. gadā dzimis Cesvaines iedzīvotājs, vadot automašīnu MAZDA XEDOS sadūrās ar priekšā stāvošo automašīnu AUDI A6. Pēc sadursmes automašīnas MAZDA vadītājs, kas transportlīdzekli vadījis bez vadīšanas tiesībām, atteicies no ekspertīzes alkohola koncentrācijas noteikšanai.

Ļaudonā, Dambja ielā, atlaužot durvis, iekļūts garāžā. Nozagts skuteris HONDA I 65, maks, kurā atradās skutera tehniskā pase, un sabojātas durvis.

27. jūlijā

Sešos no rīta pašvaldības apzaļumotāja konstatējusi, ka Ērgļos, Rīgas ielā, nakts laikā sabojāts puķu stends un apstādījumi. Izrautas 3 tūjas. Zaudējumi -18 latu. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Madonā, Blaumaņa ielā pie Brāļu kapiem, kāds vīrietis kopējas alkohola lietošanas laikā 1986. gadā dzimušai Bērzaunes pagasta iedzīvotājai nozadzis 3 latus un SIM karti. Kopējie zaudējumi 11 latu.

Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
Vidzemes reģiona Prevencijas grupas vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px