Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 2. līdz 4. februārim

Redakcija

Autors • 09.02.2011.

Burtu lielums

2. februārī
Laikā no 2. februāra Varakļānu pagasta Stirnienē no autoceļa Jēkabpils-Rēzekne pazudušas divas ceļa zīmes – „Jēkabpils 56 km" un „Rēzekne 48 km". Radīti materiālie zaudējumi Ls 151,89 vērtībā.

Saņemts iesniegums no Mārcienas iedzīvotājas. Viņa informējusi policiju, ka Mārcienā bez pieskatīšanas klīst un iedzīvotājus apdraud 1948. gadā dzimušam vīrietim piederošs suns. Notiek lietas materiālu pārbaude.

3. februārī
Madonā, Rūpniecības ielā, 2,69 promiļu alkohola reibumā velosipēdu vadīja 1979. gadā dzimis vīrietis.

4. februārī
Madonā, J. Zābera ielā, 1970. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Ford, aizķēris gājēju, 1987. gadā dzimušu vīrieti, kas pārvietojies pa ielas braucamo daļu. Noformējot ceļu satiksmes negadījuma protokolu, konstatēts, ka gājējs ir 1,52 promiļu alkohola reibumā.

Ērgļos, Blaumaņa ielā, automašīnu Audi 1,99 promiļu alkohola reibumā vadījis 1959. gadā dzimis vīrietis.

No rīta konstatēts, ka Ošupes pagasta Degumniekos pie pamatskolas novietotai automašīnai Volvo S40 izsisti abi atpakaļskata spoguļu stikli.

Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes Prevencijas grupas vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px