18. septembrī
Madonas novadā kādā zemnieku saimniecībā konstatēts,
ka, brīvi piekļūstot traktortehnikai, no tās nozagta degviela 80 litru
apjomā. Uzsākts kriminālprocess.
24. septembrī
Pulksten 18.51 Madonas novada Vestienas pagastā, autoceļa Bērzaune-Vestiena-Ērgļi 15. kilometrā, automašīnas Opel vadītājs tika pieķerts braucot alkohola reibumā – 2,29 promiles. Vadītājam tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
Laika posmā no 23. septembra pulksten 19 līdz 24. septembra pulksten 8.15 Madonas novadā, iekļūstot caur logu, tika nozagti dažādi celtniecības instrumenti, kuru kopējais zaudējumu apmērs sasniedz aptuveni 460 eiro. Likumsargi aizturēja vainīgo personu, un instrumenti saimniekiem tika atgādāti. Uzsākts kriminālprocess.
Informāciju sagatavoja: ILZE MOTE,
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
26.09.2018.