18. janvārī
Pulksten 8.13 Madonas novada Madonā no veikala „Rimi" 1967. gadā dzimis vīrietis nozaga degvīna pudeli „Arsenich" 4,85 eiro vērtībā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.
19. janvārī
Pulksten 19.05 Madonas novada Kalsnavas pagastā, uz autoceļa Pļaviņas-Madona, 1977. gadā dzimis vīrietis, būdams 1,20 promiļu lielā alkohola reibumā, vadīja velosipēdu. Noformēts administratīvais protokols.
Informāciju sagatavoja:
VP VRP pārstāve
ILZE UNGURE