16. aprīlī
Ap pulksten 9 Madonas novadā, autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona 68. kilometrā, 1961. gadā dzimis vīrietis pie automašīnas Audi stūres pieķerts 0,74 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.
19. aprīlī
Madonā, Ezera ielā, 1969. gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā ar paziņām no viņa jakas nozagts maks un dokumenti. Policija noskaidro zādzības apstākļus un pārbauda 1963. gadā dzimuša vīrieša un 1948. gadā dzimušas sievietes saistību ar notikušo zādzību.
22. aprīlī
Saņemta informācija, ka Madonas novada Vestienas pagastā no vagoniņa nozagti dažādi celtniecības instrumenti. Par notikušo policija uzsākusi kriminālprocesu.
Informāciju sagatavoja:
SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore
ILZE UNGURE,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze