Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 15. līdz 19. jūlijam

Redakcija

Autors • 25.07.2012.

Burtu lielums

15. jūlijā
Jau informējām, ka Liezēres pagastā nozagti 200 elektriskā gana mietiņi. Īpašniekam radīti zaudējumi 400 latu apmērā. Izmeklēšanas laikā aizdomās par zādzības izdarīšanu aizturēts 1964. gadā dzimis vīrietis.

18. jūlijā

Pulksten 16.40 autoceļa Lazdona-Mētriena 3. kilometrā automašīnas Fiat vadītāja iebrauca priekšā braucošās automašīnas VW Caddy aizmugurē. Sadursme notikusi, jo automašīnas VW Caddy vadītājs pēkšņi un bez kāda iemesla strauji bremzējis. Pēc sadursmes automašīnas VW Caddy vadītājs aizbraucis no notikuma vietas. Kad noskaidrota automašīnas vadītāja atrašanās vieta, konstatēts, ka vīrietis ir 2,87 promiļu alkohola reibumā. Vīrietis apgalvojis, ka alkoholiskos dzērienus lietojis pēc ceļu satiksmes negadījuma.

Konstatēts, ka Aronas pagastā no dārza mājiņas, kas atrodas mazdārziņu teritorijā, nozagts sarkanas krāsas zāles pļaujamais trimmeris un dzeltenas krāsas stumjamais zāles pļāvējs. Īpašniecei radīti zaudējumi 120 latu apmērā.

Lazdonā no šķūņa un noliktavas nozagti dārza instrumenti (dārza ķerra metāla krāsā ar sarkanu rāmi un trīs dārza rokamās lāpstas). Uzsākts kriminālprocess.

19. jūlijā

Pulksten 18.05 Varakļānos, Lubānas ielā, automašīnas Toyota vadītāja uzbraukusi gājējam, 1983. gadā dzimušam vīrietim, kurš tuvu braucošas automašīnas priekšā šķērsojis ielas braucamo daļu. Vīrietis, kas bijis 3,86 promiļu alkohola reibumā, atteicies no medicīniskās palīdzības. Negadījumā bojāta automašīna.

Pulksten 9.25 autoceļa Ērgļi-Katrīna 4. kilometrā 1991. gadā dzimis Ogres iedzīvotājs, vadot automašīnu Mazda 3, nobrauca no ceļa braucamās daļas, kur viņa vadītā automašīna apgāzās.

Pulksten 20 Madonā, Blaumaņa ielā, mopēdu 1,63 promiļu reibumā stūrējis 1986. gadā dzimis rīdzinieks. Nedaudz vēlāk, pulksten 21.25, minētā persona bija tikusi pie jauna braucamā un velosipēdu 1,37 promiļu reibumā vadīja Madonā, Raiņa ielā.

Pulksten 23 Madonā, Blaumaņa ielā, ar velosipēdu 1,62 promiļu reibumā braucis 1979. gadā dzimis Madonas iedzīvotājs.

Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes Prevencijas grupas vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px