12. februārī
No rīta konstatēts, ka Madonā, Raiņa ielā, iekļūts pagraba koplietošanas telpās un nozagts velosipēds. Uzsākts kriminālprocess.
Saņemts iesniegums, ka 30. janvārī Ērgļos, veikalā Zaļajā ielā, pagaidām nenoskaidrota persona nozagusi degvīnu 6,22 eiro vērtībā.
Pulksten 18 Sauleskalnā, veikalā Raiņa ielā, 1972. gadā dzimusi sieviete nozagusi 2 litru tilpuma alus pudeli.
15. februārī
Pulksten 10.20 autoceļa Mārciena-Ļaudona 1. kilometrā velosipēdu 1,62 promiļu reibumā vadījis 1975. gadā dzimis Mārcienas iedzīvotājs.
Laikā no 10. februāra Mārcienā iekļūts privātmājā. Nozagta nauda, sudraba karotes, divi sieviešu rokas pulksteņi, gredzens ar gravējumu, ādas jaka, divas somas un citas mantas. Zaudējumu apmērs tiek precizēts. Uzsākts kriminālprocess.
16. februārī
Pulksten 21.35 Madonā, Rīgas ielā, velosipēdu 1,89 promiļu reibumā vadījis 1977. gadā dzimis Salacgrīvas iedzīvotājs.
Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore