Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 12. līdz 16. februārim

Redakcija

Autors • 19.02.2014.

Burtu lielums

12. februārī
No rīta konstatēts, ka Madonā, Raiņa ielā, iekļūts pagraba koplietošanas telpās un nozagts velosipēds. Uzsākts kriminālprocess.

Saņemts iesniegums, ka 30. janvārī Ērgļos, veikalā Zaļajā ielā, pagaidām nenoskaidrota persona nozagusi degvīnu 6,22 eiro vērtībā.

Pulksten 18 Sauleskalnā, veikalā Raiņa ielā, 1972. gadā dzimusi sieviete nozagusi 2 litru tilpuma alus pudeli.

15. februārī

Pulksten 10.20 autoceļa Mārciena-Ļaudona 1. kilometrā velosipēdu 1,62 promiļu reibumā vadījis 1975. gadā dzimis Mārcienas iedzīvotājs. 

Laikā no 10. februāra Mārcienā iekļūts privātmājā. Nozagta nauda, sudraba karotes, divi sieviešu rokas pulksteņi, gredzens ar gravējumu, ādas jaka, divas somas un citas mantas. Zaudējumu apmērs tiek precizēts. Uzsākts kriminālprocess.

16. februārī

Pulksten 21.35 Madonā, Rīgas ielā, velosipēdu 1,89 promiļu reibumā vadījis 1977. gadā dzimis Salacgrīvas iedzīvotājs.

Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px