Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 12. līdz 15. novembrim

Redakcija

Autors • 20.11.2009.

Burtu lielums

12. novembrī

Madonā, Rūpniecības ielā, pagaidām nenoskaidrotas personas ar sniega piku izsitušas kāda dzīvokļa loga rūti.

13. novembrī

Madonā, Rūpniecības ielā, automašīnu Audi 2 promiļu reibumā vadījis 1976. gadā dzimis Ošupes pagasta iedzīvotājs.

Madonas novada Bērzaunes pagastā automašīnu Audi 1,9 promiļu reibumā vadījis 1987. gadā dzimis Bērzaunes pagasta iedzīvotājs.

15. novembrī

Madonas novada Bērzaunes pagastā, pļavā, netālu no autobusa pieturas „Ozolkrogs", atrasts apsaldējies 1971. gadā dzimis vīrietis, kas bijis alkohola reibumā. Vīrietis nogādāts slimnīcā, kur miris.

Madonā, veikalā „Maxima", brendiju Ls 4,99 vērtībā nozadzis 1964. gadā dzimis vīrietis.

Madonas slimnīcā ievietots 1987. gadā dzimis vīrietis, kas vadīja mopēdu Delta un ceļa posmā Madona-Cēsis sadūrās ar automašīnu Audi TT, ko vadīja 1985. gadā dzimusi sieviete.

Saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka Gulbenes slimnīcas reanimācijas nodaļā ar diagnozi „Alkohola intoksikācija" ievietota 1993. gadā dzimusi Liezēres pagasta iedzīvotāja.

DACE JUKĀMA,
Vidzemes reģiona pārvaldes
vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px