Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 12. līdz 15. novembrim

Redakcija

Autors • 19.11.2012.

Burtu lielums

12. novembrī
Pulksten 23 Madonā, Saules ielā, 1,9 promiļu reibumā automašīnu Škoda vadījis 1974. gadā dzimis Praulienas iedzīvotājs.

13. novembrī

Pulksten 14 autoceļa Madona-Vecpiebalga 23. kilometrā 0,65 promiļu reibumā automašīnu VW Transporter vadījis 1953. gadā dzimis cēsnieks.

14. novembrī

Laikā no 10. novembra iekļūts kādā mājā Ērgļos, Piebalgas ielā. Nozagts cirvis, un izvandīta māja.

Saņemts iesniegums, ka 9. novembrī nakts laikā Ošupes pagastā iekļūts garāžā. Nozagts zāģis, miglotājs un vibrosūknis. Īpašniekam radīti zaudējumi 192 latu apmērā.

Konstatēts, ka Barkavā no kāda īpašuma teritorijas nozagti 450 litru dīzeļdegvielas. Uzsākts kriminālprocess.

15. novembrī

Pulksten 0.05 Madonā, Saules ielā, 2,02 promiļu alkohola reibumā automašīnu VW Golf vadījis 1964. gadā dzimis Sarkaņu pagasta iedzīvotājs.

Saņemts iesniegums, ka 7. novembrī Cesvainē, veikalā A. Saulieša ielā, nenoskaidrots vīrietis tīši saplēsis vairākas alkoholisko dzērienu pudeles. Radīti zaudējumi 19 latu apmērā. Pārbaudāmā persona – 1975. gadā dzimis Dzelzavas pagasta iedzīvotājs.

Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px