10. septembrī
Madonas novadā, Ošupes pagastā, no kādas garāžas
nozagts zilas krāsas mopēds Honda. Materiālo zaudējumu apmērs ir 320
eiro. Uzsākts kriminālprocess.
Konstatēts, ka laikā no 7. līdz 10. septembra pulksten 10.30 Madonas novadā, Kalsnavas pagastā, uzlauztas balkona durvis un nozagts jubilejas latu koka statīvs ar lata monētām. Policija skaidro notikušā apstākļus un zaudējumus. Uzsākts kriminālprocess.
Pulksten 11.59 Madonas novadā, Kalsnavas pagastā, tika apturēts mopēda vadītājs par braukšanu alkohola reibumā. Vīrietim minimālā alkohola koncentrācija izelpojamajā gaisā tika konstatēta 3,06 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
Madonas novadā apturēts velosipēda vadītājs, kurš pa ceļa braucamo daļu brauca 1,22 promiļu reibumā. Viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
11. septembrī
Pulksten 11.05 Madonā nenoskaidrotas automašīnas vadītājs uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai Volvo un no notikuma vietas aizbrauca, par to neziņojot likumā noteiktajā kārtībā. Tiek noskaidroti apstākļi.
Valsts policija atgādina, ka par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, pārkāpjot noteikto kārtību, uzliek naudas sodu: velosipēda un mopēda vadītājam – no 7 līdz 55 eiro, cita transportlīdzekļa vadītājam – no 70 līdz 700 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz laiku no 3 mēnešiem līdz 2 gadiem vai bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšanas. (Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.16. pants). Ieteicams situācijās, kad noticis neliels ceļu satiksmes negadījums, proti, negadījumā iesaistīti tikai divi transportlīdzekļi, nav cietušās personas, nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai vai negadījumā iesaistītajiem transportlīdzekļiem nav radušies bojājumi, kuru dēļ tie nedrīkst vai nevar turpināt ceļu, sastādīt saskaņoto paziņojumu bez policijas klātbūtnes.
14. septembrī
Pulksten 1.10 Madonā kāds vīrietis, būdams smagā alkohola reibumā, skaļi atskaņoja mūziku, tādējādi traucējot naktsmieru apkārtējiem iedzīvotājiem. Vīrietim tika konstatēts 3,73 promiļu reibums. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
Pulksten 3.31 Madonā kāds automašīnas BMW vadītājs sēdies pie stūres bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, brīdī, kad stājies spēkā tiesību izmantošanas liegums. Tāpat konstatēts, ka vadītājs braucis ar transportlīdzekli alkohola reibumā – 1,31 promile. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
Informāciju sagatavoja: Ilze Mote,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
18.09.2018.