Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 1. līdz 4. septembrim

Redakcija

Autors • 11.09.2012.

Burtu lielums

1. septembrī
Konstatēts, ka nakts laikā Madonā, Miera ielā, novietotai automašīnai Audi 100 izsists aizmugures vējstikls.

Konstatēts, ka laikā no 15. augusta iekļūts garāžā Madonā, Rūpniecības ielā. Nozagts 2007. gada izlaiduma mopēds ZNEN-ZN50QT-6 (valsts numura zīme A21M), mopēds „Rīga 13", ķerra un dzeltenas krāsas lukturis. Īpašniekam radīti zaudējumi 257 latu apmērā.

2. septembrī

Pulksten 12.40 Degumniekos, Zvidzienas ielā, traktoru Belarus 2,53 promiļu reibumā vadījis 1967. gadā dzimis vīrietis.

Pulksten 14.25 Degumniekos, Zvidzienas ielā, ar velosipēdu 1,93 promiļu reibumā braucis 1973. gadā dzimis vīrietis.

Konstatēts, ka laikā no pulksten 17 līdz 19 Madonā, Liepājas ielā, no kādas iestādes palīgtelpas nozagta somiņa, kurā atradās nauda, mobilais telefons Nokia un ķēdīte. Īpašniecei radīti zaudējumi 200 latu apmērā.

3. septembrī

Pulksten 17.53 Cesvainē, Augusta Saulieša ielā, 1,56 promiļu reibumā velosipēdu vadījis 1948. gadā dzimis vīrietis.

4. septembrī

Dienas laikā iekļūts kādā privātmājā Bērzaunes pagastā. Nozagta nauda, dārglietas un fotoaparāts Olympus Pen Lite Nr. 793751378326. Uzsākts kriminālprocess.

Pulksten 20.55 Madonā, Rīgas ielā, veikalam izsists ieejas durvju stikls. Pārbaudāmā persona – 1995. gadā dzimis Madonas iedzīvotājs. Uzsākts kriminālprocess. Zaudējumu apmērs tiek precizēts.

Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px